Lazer Epilasyon

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz fiyatları çok fazla hareketsiz kaldığımız bu zamanlar, yağlanmanın karşımıza çıktığı zamanlardır. Günlük hayatta işteyken, araba kullanırken ve çeşitli aktiviteler yaparken hareketsiz kalırız. Durum böyle olunca metabolizma yavaş çalışmaya başlar ve yağlanma karşımıza çıkar. Yağlanma, aynı zamanda hormonal, genetik durumlar ve dengesiz beslenmeden dolayı da karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda geliştirilen teknoloji sayesinde buna bir çözüm bulunmuş ve bu çözüme soğuk lipoliz adı verilmiştir. Bu işlem ile yağın dondurulması ve zaman içerisinde vücuttan atılması sağlanır. Diğer işlemler gibi fazla seans sayısına ihtiyaç duymayan bu işlem, en fazla 3 veya 4 seansta tüm yağın vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Yapılan işlemlerden 2 hafta sonra sonuçlar karşınıza çıkmakta ve yağın hepsinin vücuttan atılması 6 ayı bulabilmektedir.

Soğuk Lipoliz sonrası yapılması gerekenler hakkında ne biliyorsunuz? Detaylı bilgiler içeriğimizde!
Soğuk Lipoliz Fiyatları
Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2021

Oldukça faydalı olan bu işlem için net bir ücret belirtmek yanlış olur. Kişinin yağ oranı, bu noktada fiyatı değiştirmektedir. Yağ oranı arttıkça seans sayısı değişmektedir. Bu nedenlerden dolayı soğuk lipoliz fiyatı belirtmek doğru olmamaktadır. Estetik merkezleri ve hastanelerin ortalama seans ücretini belirtebilir ve bu sayede fikir edinmenizi sağlayabiliriz.

Soğuk lipoliz fiyatları 2021 işlemin uygulandığı kliniğine, merkezin bulunduğu il, uygulama yapılan bölgeye göre değişkenlik gösterir. Günümüzde bu Lipoliz uygulaması birçok klinikte yapılmaktadır.

Soğuk Lipoliz Seansı Ne Kadar?

Soğuk Lipoliz seansı ne kadar? İlk işlemden sonra sonuçlar memnun edici ise sonuç 2-4 ay sonra görülür. En az 60 dakika süren bu yöntem uygulandığı bölgedeki yağın azalmasında tek seansta minimum %20 başarı sağlar.

Soğuk Lipoliz Ne Kadar İnceltir?

Soğuk Lipoliz işleminin ilk seansı çok önemlidir. İlk seans itibariyle etki etmeye başlayan soğuk lipoliz işlemi, uygulama bölgesinde 2-4 ay arasında 2-16 cm’ye varan incelme sağlayabilme ihtimali vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?