Saç Ekimi
Trend

Oktay Kaynarca Saç Ekimi

Oktay Kaynarca saç ekimi konumuz ile ünlüler konumuzda sizlerleyiz. Oktay Kaynarca saç ekimi hakkında bilgiler vereceğiz. Oktay Kaynarca birçok dizide rol almış bir oyuncudur. Kurtlar Vadisi dizisindeki Çakır rolünden sonra herkes tarafından bilinen oyuncu ondan sonra da çokça dizide rol aldı. Ünlü oyuncunun bu gün saçlarına yaptırdığı operasyonun detaylarına bakacağız.

Oktay Kaynarca saç ekimi neden yaptırdı diye bir düşünürsek özellikle şakak bölgesinde ve tepe bölgesinde açılmalar artınca çıktıktan sonra Oktay Kaynarca saç ekimi yaptırdı. Yalnızca ön bölgede ve birazcık da tepe bölgesinde seyrelmeler gözükmekteydi. Görünüşünü değiştiren Oktay Kaynarca daha genç ve dinamik olarak karşımıza çıkmaya başladı. Saç nakli işleminden sonra dizi oyuncusunu sürekli bere ile gördük meğerse sırrı bu operasyonmuş sonradan saçlarındaki değişimden dolayı anladık.

Oktay Kaynarca Saç Ekimi

Oktay Kaynarca Hangi Saç Merkezinde Ekim Yaptırdı?

Oktay Kaynarca nerede saç ektirdi diye soran gerek ilgilisi gerek meraklısı bulunmaktadır. Saç ekimi yaptırdığı yerin öğrenilmesi saç ekimi merkezi için büyük bir referans olacaktır. Fakat gizlilik sözleşmesi tarzı bir imzalanan evrak olduğu tahmin etmek zor değildir. İstanbul’daki bir klinikte saç nakli operasyonu yaptırdığı tahmin ediliyor. Saç ekimi yapılan bir merkez hakkında fotoğraf dolaşıyor medya da fakat kesin bir bilgi yoktur. Tepe ve ön bölgenin yan kısımlarına yoğun saç nakli yapıldığını söyleyebiliriz.

Saç Dökülmesine Neden Olan Faktörler içeriğimizi inceleyebilir ve saç dökülmesine neden olan faktörleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Oktay Kaynarca Saç Ekimi Kim Yaptı?

Oktay Kaynarca’nın saç ekim uzmanı Serkan Aydın ile paylaştığı fotoğraf ile Serkan Aydın Saç Ekim Merkezi’nde yaptırdığı düşünülüyor.

Oktay Kaynarcanın Saç Ekim Merkezi

Oktay Kaynarca’nın Saçlarına Kaç Greft Ekim Yapıldı?

Oktay Kaynarca’nın saçlarına kaç greft yapıldığı ise ayrı bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Saçlarında gürlük ve yoğunluk oluştursun diye tepe ve şakak bölgelerine yoğun bir ekim yapıldığını görülüyor zaten. Bu iki bölge için ortalama 3500 greft ekildiğini bir uzman görüşü alabiliriz.

Saçlara ekilen greftin kişiye özel olduğunu yani kişinin istek veya gereksinimlerine göre değişkenlik gösterdiğini unutmamanız gerekmektedir.

Oktay Kaynarca Saç Protez mi?

Oktay Kaynarca, bu konuda kendi de bir açıklama yaptı. Ancak açıklamasında saç ekimi yaptırıp yaptırmadığından söz etmiyor; sadece protez saç olduğunu ileri sürenlere cevap veriyordu. Kaynarca, saçlarının protez olmadığını ispatlarcasına şu hareketleri yapmıştı.

Yukarıda da gösterdiğimiz gibi saçları protez değildir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?