Bölgesel Zayıflama

LPG Bölgesel Zayıflama

LPG bölgesel zayıflama ile ideal kiloda ve fit bir görünüme sahip olmak elbette herkesin hayalidir. Bunun için spor, diyet gibi yöntemlere sıklıkla başvurulmaktadır. Ancak bölgesel yağlanma oluşması durumunda spor ve diyet ile kurtulmak mümkün olmamaktadır. Bu durumda yapılması gereken uygun bölgesel zayıflama yöntemi kullanılarak lokal olarak oluşan bölgesel yağlanmalardan kurtulmaktır.

Çeşitli bölgesel zayıflama yöntemleri bulunmakla birlikte masajla zayıflamak da mümkündür. Bu yöntem LPG olarak bilinmektedir. Bölgesel zayıflama yöntemlerinde sıklıkla kullanılan LPG vakumla birlikte yapılan masaj ile bölgesel yağların küçültülmesi ve vücuttan atılması işlemidir. LPG bölgesel zayıflama yöntemi ağrısız bir işlem olduğundan önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Bir diğer konu olan AWT Bölgesel Zayıflama konumuzu da inceleyebilirsiniz!

LPG Bölgesel Zayıflama Kullanılabilecek Durumlar

Bölgesel zayıflamayı sağlamak için öncelikle yağların oluştukları bölge ve nedeni incelenmelidir. LPG bölgesel zayıflama yöntemi;

 • Spor ve diyetle giderilemeyen bölgesel yağlanmalar,
 • Hamilelik ve doğum sonrası oluşan bölgesel sarkmalar,
 • Selülit,
 • Ödem oluşumu,
 • Cilt gevşekliğini düzeltme gibi farklı bölgeler için kullanılabilmektedir.

LPG bölgesel zayıflama yöntemi ile belirtilen sorunların giderilmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için de kullanılabilmektedir. Hamile kadınlar ve sorun teşkil edecek özel sağlık problemleri bulunanlar dışında herkese kolaylıkla uygulanabilmektedir.

LPG bölgesel zayıflama
LPG bölgesel zayıflama

LPG Bölgesel Zayıflama İşlemi

LPG bölgesel zayıflama yöntemine öncelikle ön muayene ile hastanın problemli bölgesi ve uygulanacak olan seans sayısı tespit edilerek başlanmaktadır. Her seansta hastalara özel LPG uygulama çorapları giydirilmektedir. Sonra özel LPG vakum terapisi başlamaktadır. Hastaya göre 30 -45 dakika seans süreleri mevcuttur. Haftada 2 – 3 seans LPG bölgesel zayıflama işlemi uygulanabilmektedir.

LPG bölgesel zayıflama yöntemi hastanın problemi ve sorunun şiddetine göre ortalama olarak 15 – 20 seans olarak uygulanmaktadır. Ayrıca LPG bölgesel zayıflama tedavisi süresince size özel hazırlanacak olan diyet programına da uymanız gerekmektedir. Böylece hem bölgesel kilolarınızdan kurtulacak hem de vücudunuzun şekillendirme işlemi gerçekleştirilecektir. LPG ile bölgesel zayıflama işlemi ile

 • Selülitlerden kurtulabilirsiniz.
 • Özellikle bel çevresi gibi bölgesel incelmeler sağlanabilir.
 • Vücudunuzda oluşan ödemler atılabilir.
 • Portakal kabuğu görünümü sonlandırılabilir.
 • Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme işlemleri gerçekleştirilebilir.
 • Liposuction (yağ aldırma) işlemi sonrası tedavi süreci hızlandırılabilir.

LPG Zayıflama Zararları var mıdır?

LPG Zayıflama yani Bölgesel zayıflama yöntemlerinde sıklıkla kullanılan LPG vakumla birlikte yapılan masaj ile bölgesel yağların küçültülmesi ve vücuttan atılması işlemidir. LPG bölgesel zayıflama yöntemi ağrısız bir işlem olduğundan önemli bir avantaj sağlamaktadır. LPG Zayıflama bilenen zararları yoktur.

LPG Zayıflama Öncesi Sonrası

LPG Zayıflama Öncesi Sonrası
Masajla bölgesel zayıflama öncesi sonrası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?