Blog

AWT Bölgesel Zayıflama

AWT Bölgesel Zayıflama çeşitli sebeplerden dolayı vücudumuzda bölgesel olarak yağlanmalar oluşabilmektedir ve buna çözüm olarak geliştirilen bir sistemdir. Bundan dolayı vücudumuzun görüntüsü de bozulmakta ve bizleri psikolojik olarak da kötü etkilemektedir. Bu bölgesel yağlanmalar spor ve diyetle giderilememektedir. Bundan dolayı bölgesel zayıflama yöntemleri uygulanmaktadır. Bölgesel zayıflama yöntemleri oldukça farklı alternatiflerle sunulmaktadır. Bölgesel zayıflama yöntemleri ile yağlanmalardan kurtulmanın yanında vücut şekillendirme işlemleri de yapılabilmektedir.

Akustik ses dalgaları ile bölgesel yağlardan kurtularak incelme ve zayıflama sağlayan yöntem AWT bölgesel zayıflama olarak bilinmektedir. AWT bölgesel zayıflama yöntemi vücudumuzun çeşitli bölgeleri için kolayca kullanılabilmektedir. Bölgesel zayıflama işlemi ses dalgaları ile yapıldığından oldukça rahat bir tedavi yöntemidir. AWT bölgesel zayıflama yöntemi ile fazlalıklardan kurtulmanın yanında daha fit bir vücut da elde etmek mümkündür.

AWT Bölgesel Zayıflama Uygulama Alanları

Ses dalgaları ile cilt dokusunu hareketlendirerek yağ dokularının giderilmesini sağlayan AWT bölgesel zayıflama yöntemi;

  • Bölgesel incelme ve zayıflama,
  • Selülitlerin giderilmesi,
  • Kırışıklıkların giderilmesi,
  • Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme,
  • Liposuction (yağ aldırma) tedavisi sonrası iyileşme sürecinin hızlandırılması gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte AWT bölgesel zayıflama yöntemi karın, basen, bacak ve kol için kullanılmaktadır.

AWT Bölgesel Zayıflama İşlemi

AWT bölgesel zayıflama yöntemi uygulanacak olan bölge soğuk jel sürülerek tedaviye hazırlanır. AWT cihazı ile işlem yapılacak bölgelerdeki yağ dokuları hedeflenerek dalgalar gönderilir. Bu işlem bir nevi dalgalarla yapılan masajı andırmaktadır. AWT bölgesel zayıflama işlemi hastanın durumu ve elde etmek istediği görünüme bağlı olarak haftada 2 seans olarak 8 seansa kadar uygulanabilir.

AWT bölgesel zayıflama yöntemi ses dalgaları ile gerçekleştirildiğinden herhangi bir ağrı veya acı hissine sebep olmaz. Bu avantajı da göz önünde bulundurulduğunda bölgesel zayıflama için makul bir yöntem olarak görülmektedir. AWT bölgesel zayıflama işlemi maliyetleri hastanın durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bundan dolayı belirli bir fiyat tarifesi bulunmamaktadır. AWT bölgesel zayıflama fiyatları;

  • İşlemin uygulanacağı bölge,
  • İşlemle parçalanacak yağ dokusu miktarı,
  • Seans sayısı gibi etkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Yapılan ön muayenede bu şartların belirlenmesi ile AWT bölgesel zayıflama işlemi fiyatı sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?