Blog

Lazer İle Ben Aldırma

Lazer ile ben tedavisi, son yıllarda cerrahi işlemlerden daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Hem acısız hem de ağrısız olan bu işlem, günlük hayatı da etkilememektedir. Ameliyatsız ben aldırma konusunda araştırma yapan kişiler, bu tedaviye ulaşabilmekte ve bilgi alabilmektedir. Tamamen uzman kişiler tarafından steril bir ortamda yapılması gereken bu estetik işlemi, birkaç dakika içerisinde sonlanmaktadır.

Lazer İle Ben Aldırma

Hem doğuştan hem de sonradan oluşan benler, dış görünüş açısında rahatsız edici olabilmektedirler. Özellikle kadınlar tarafından istenmeyen benler, lazer ile hızlı şekilde alınabilmektedir. Ben alımı öncesinde benin alınacağı bölgeye az olmak kaydıyla anestezi kremi sürülebilir. Isı ile alınan ben, bulunduğu yerden alındıktan sonra minik bir iz bırakabilir. Zaman içerisinde kullanacağınız kremler, ben izini yok edecektir.

İşlemden sonra cildiniz, çok hızlı şekilde iyileşir ve günlük hayata devam etmenize izin verir.

Alınan ben yerine başka bir ben çıkma olasılığı çok düşüktür. Herhangi bir pansuman gerektirmeyen bu işlem, mutlaka referansı olan uzman estetik merkezleri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?