Estetisyen Doktor Reklam ve bilgilendirme için iletişime geçin!

Hande Erçel Estetik Öncesi ve Sonrası

Hande Erçel BİŞEKTOMİ Öncesi Sonrası Hali

Hande Erçel estetik öncesi ve sonrası hallerini inceleyip hangi estetik işlemlerini yaptırdığı yazımızla sizlerleyiz. Hande Erçel istediği yüz hattına sahip olabilmek için badem gözü estetiği, bişektomi, elmacık, dudak ve çene dolgusu yaptırdı.

2014’de ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle oyunculuk sektörüne ilk adımı atan Hande Erçel’in, 6 sene içindeki değişimi görenleri şaşırttı. Sürekli yaşadığı değişimle haber olan genç oyuncu, bu hale gelene kadar yüzüne yaptırmadığı işlem kalmadı. Zayıflamasının yanı sıra estetik operasyonlarla da bambaşka biri olan Hande Erçel’in, yüzüne badem gözü estetiği, elmacık dolgusu, masseter botoksu, bişektomi, dudak ve çene dolgusu yaptırdığı ortaya çıktı.

Hande Erçel BİŞEKTOMİ Öncesi Sonrası Hali

Hande Erçel estetik öncesi ve sonrası, badem göz estetiği yaptırarak, gözünün daha iri gözükmesini sağladı.

Son dönemin popüler uygulaması elmacık dolgusu işlemini yaptıran Hande Erçel, böylelikle elmacık kemiklerini daha da belirginleştirdi.

Kare yüz şekline sahip olan Hande Erçel, masseter botoksu ile yüzünün alt kısmını incelti ve daha orantılı bir yüz hattına sahip oldu.

Bişektomi uygulamasıyla oyuncu, yanaklarındaki yağları aldırdı.

Bu işlemlerin ardından Hande Erçel son olarak çene dolgusu yaptırarak çenesini daha da sivrileştirdi.

Hande Erçel Estetik Doktoru

Hande Erçel estetik doktoru olarak Op. Dr.  Ufuk Askeroğlu tercih etti. Op. Dr. Ufuk Askeroğlu Kuleli Askeri Lisesi ardından, Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tıp fakültesini tamamladıktan sonra S.B Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Bu esnada Plastik Cerrahi ‘ye ilişkin sayısız kongre, konferans ve sunumlara katildi. Ulusal ve uluslararası dergilerde makaleler yazdı.

Hande Erçel yaptırdığı estetik işlemleri.

  1. Badem gözü estetiği,
  2. Elmacık dolgusu,
  3. Masseter botoksu,
  4. Bişektomi,
  5. Dudak ve çene dolgusu
Hande Erçel Estetik Öncesi Sonrası Hali