Burun Estetiği

Burun Estetiği Yapacak Doktoru Nasıl Seçmelisiniz?

Burun Estetiği Yapacak Doktoru Nasıl Seçmelisiniz? Burun estetiği, diğer birçok estetik türü gibi önemlidir. Estetik, genel olarak dikkat ve beceri isteyen bir alandır. Bu noktada hizmet veren plastik cerrahlar, hem teknolojiyi hem de bilimsel gelişmeleri takip etmelidir. Bu sayede sürekli yeni teknikler geliştirebilen cerrahlar, kendilerini kanıtlayabilmektedir. Burun estetiği yapacak doktoru nasıl seçmelisiniz sorusuna cevap verecek ve ideal cerrah profilini oluşturacağız.

Burun Estetiği Doktoru Tavsiye

Burun Estetiği Yapacak Doktoru Nasıl Seçmelisiniz? Görüşeceğiniz uzmanın mutlaka referansları olmalıdır. Bu dönemde birçok cerrah sosyal medyayı aktif kullandığı için hem orada hem de estetik merkezinde birçok referans yer almış olmalıdır.
Burun estetiği, mutlaka hasta ile en ince detayına kadar paylaşılmalı ve hastanın görüşleri doğrultusunda işlem uygulanmalıdır. Ameliyat sürecinden önce ve sonra hem cerrah hem de hasta, hemfikir olmalıdır. İyi bir cerrah, kendini doğru tarif edebilmeli ve estetik konusunda tüm bilgiyi size aktarabilmelidir.

Yukarıda saydığımız maddeleri yerine getirebilen uzmanlar ile çalışabilir ve estetik yaptırabilirsiniz. Estetik merkezine gittiğinizde bunlar dışında birçok analiz gerçekleştirmeli ve gözlemlemelisiniz. Bu sayede doğru karar verebileceksiniz.

Burun Estetiği Yapacak Doktoru Nasıl Seçmelisin?

Burun estetiği yaptırmak isteyenlere ameliyat sonrası hakkında bilgiler: Burun Ameliyatı Sonrası Enfeksiyon Belirtileri

Estetik burun ameliyatı olmak isteyen hastaların en sık sorguladığı ve araştırdığı konulardan biri de en iyi burun estetiği doktoru kimdir? “Soru. En iyi burun estetiği ameliyatını arayan ve çevresinden tavsiye alan hastaların bazı konulara dikkat etmesi gerekmektedir. Rinoplasti ameliyatı olarak da bilinen estetik burun ameliyatı, estetik operasyonlar arasında en zor ameliyat olarak bilinir.

Burun estetiği yaptırmak isteyenlere ameliyat sonrası hakkında bilgiler: Rinoplasti Sonrası Burun Ucu Neden Düşer? 

Burun Estetiği Yaptıracaklara Tavsiyeler

Türkiye’den yurt içinden ve yurt dışından bir çok kişi burun estetiği ameliyatı yapmak için özellikle İstanbul’da bulunan estetik burun doktorları için tercih edilmektedir. İstanbul’un ve ülkemizin hasta tercihlerinin başında hem KBB hem de plastik cerrahlar işini iyi yapmakta ve oldukça deneyimli olup burun estetiği fiyatları diğer ülkelere göre daha uygundur.
Peki “en iyi burun estetiği doktorunu nasıl bulurum? ”Aşağıda yazılan soruların cevaplarını arayarak kendinizi yönlendirebilirsiniz.

 • Burun ameliyatı olmayı planladığınız doktoru aradığınızdan emin olun.
 • Ameliyat olmayı planladığınız doktoru sosyal medya sitelerinde ve forumlarda arayın.
 • Burun ameliyatı olmuş tanıdıklarınızın fikirlerinden yararlanın.
 • Burun cerrahisi konusunda uzmanlaşmış doktorları tercih edin.
 • Burnunuzdaki fonksiyonel sorunları (burun tıkanıklığı, nefes alamama, burun kanaması, burun eti ve bademcik sorunu, sinüzit vb.) estetik cerrahi ile çözmek istiyorsanız lütfen doktorunuzu buna göre seçin.
 • Burun estetiği operasyonlarını burun boğaz – baş boyun cerrahları ve plastik cerrahlar yapmaktadır.
 • Ancak yukarıda bahsedilen fonksiyonel problemlerin çözümü için mutlaka KBB Uzmanlarını tercih etmelisiniz.
 • Doktor tecrübesi çok ama çok önemli.
 • Alanında bir çok operasyonu gerçekleştirmiş olmayı tercih edeceğiniz hekimin tecrübesi
 • Bazı KBB uzmanları özellikle burun estetiği gibi özel bir alanda kendilerini geliştiriyor, bu da estetik burun ameliyatı olmak isteyen hastalar için büyük bir avantaj.
 • Burun estetiği alanında kendilerini geliştiren doktorlar, bu alandaki teknolojik gelişmeleri daha iyi takip edebilir ve bu yenilikleri burun estetiği cerrahisinde uygulayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?