Ana Sayfa » Yüz Mezoterapi Fiyatları *2021

Yüz Mezoterapi Fiyatları *2021

Yüz mezoterapi fiyatları yaptırmak isteyenler için akla gelen ilk sorulardan bir tanesidir. Günlük yaşamınızı etkilemeyen mezoterapi, yüz bölgesinde uygulanabildiği gibi çeşitli bölgelerde de uygulanabilmektedir. Bu bölgeler; el, dekolte bölgesi ve boyundur. Uygulanan bölgenin nemlenmesi ve gerginleşmesi sağlanır. Parlak bir cilt elde etmenizi sağlayan mezoterapi, sarkmaları azaltır. Durum böyle olunca sarkmanın en çok meydana geldiği yüz bölgesi için fiyat araştırması yapılmaya başlanmıştır. Yüz mezoterapi fiyatları, şeklinde aramalar karşımıza çıkmıştır.

Yüz Mezoterapi Fiyatları 2021

Yüz mezoterapi fiyatları 2021 yılında ortalaması nedir? Cilt altına enjekte edilen karışım ile sarkmalar engellenmektedir. Acı ve ağrı yaşatmayan bu işlemden sonra günlük hayat devam edebilir fakat direkt güneş ışığından uzak durulmalıdır. Bu neden ile işlemden sonra 1 gün dinlenme tavsiye edilmektedir. Ortalama 25 dakika süren seans ile tedavi sonuç vermektedir. İlk seanstan sonra 1 ay beklenmeli ve daha sonra diğer seans uygulanmalıdır. Duruma göre uygulanan 3. ve 4. seanslar ise, 3 ile 6 ay arasında süreyle uygulanmalıdır.

Çeşitli kampanyalardan yararlanarak ucuza getirebileceğiniz yüz mezoterapisi, seans başı ortalama 300 TL’dir. Bu fiyat, şehir ve estetik merkezine göre değişmektedir. 150 TL ile 500 TL aralığında fiyatlar, karşınıza çıkabilmektedir

Incoming search terms here:

  • mezoterapiyuz fiyatlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir