Doktor Önerileri

Türkiye’de Estetik Cerrahi

Türkiye de Estetik Cerrahi, hem erkek hem de kadınların fazlasıyla yararlandığı estetik işlemleri, son 10 yılda oldukça  gelişmiştir. Özellikle yurtdışından gelen turistler, artık sadece tatil için değil, estetik işlemleri için de Türkiye’yi tercih etmektedirler. Türkiye’de estetik cerrahi, 1960’lı yıllarda karşımıza çıkmaya başlamış ve hızlı gelişmiştir. Tıp ile doğru orantılı olarak yeni başarılar elde eden cerrahlar, Türkiye’yi sağlık ve estetik sektöründe diğer ülkelerin önüne taşımıştır.

Türkiye’de Estetik Cerrahi

Gıdı estetiği, yüz estetiği, kol germe, kulak estetiği, burun estetiği, liposuction, yara izi işlemleri, jinekomasti ve birçok estetik işlem, Türk uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda son yıllarda kendi başına bir sektör haline gelen saç ekim sektörü, özellikle Almanya, Rusya ve Arap ülkelerinden birçok hastanın ülkemize gelmesini sağlamıştır. Hem kur fiyatlarının avantajı hem de kaliteli tedavi süreci, turistlerin tatil ve sağlık işlemlerini birleştirmesini sağlamaktadır.

Türkiye’de estetik cerrahisi konusunda hizmet veren birçok hastane, estetik merkezi ve özel cerrah bulunmaktadır. Alanında uzman cerrahlar ile işlem yapmanız, hem tedavi öncesi hem de tedavi sonrası sorunsuz bir hayat sürmenizi sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?