Lazer Epilasyon

Tüm Vücut İçin Lazer Epilasyon İşlemi

Hem erkek hem de kadınların tüm vücut için lazer epilasyon işlemi araştırması yaptığı bilinmektedir. İstenmeyen tüylerden rahatsız olan bu kişiler, tüm vücut lazer epilasyon fiyatını da araştırmaktadırlar.
Tüm vücut için lazer epilasyon yaptırmak, parça parça epilasyon işlemi yaptırmaktan daha mantıklıdır. Hem maliyet hem de estetiklik açısından kar sağlayan tüm vücut epilasyon, kadın ve erkek için farklı fiyatlandırılmaktadır.

Tüm Vücut İçin Lazer Epilasyon İşlemi

Kadınlar için ortalama 6 seans talep edilmekte ve bu 6 seans için  ortalama 1.500 TL istenmektedir. Erkekler için 6 ile 8 seans aralığında işlem talep edilmekte ve bu işlemler için ortalama 2.250 TL istenmektedir. Belirttiğimiz fiyatlar, kişiden kişiye ve estetik merkezine göre değişebilmektedir. Ortalama fiyat isteyen bir estetik merkezi, bu şekilde fiyatlandırma yapacaktır.

Kişinin kıl kökleri, seans sayısını değiştirmektedir. Erkeklerde bu oran daha fazla olduğu için  talep edilen ücret, daha fazla olmaktadır.

Tüm vücut lazer epilasyon işleminden önce vücutta yer alan bütün tüyler tıraş edilmeli ve epilasyona bu şekilde gidilmelidir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?