Estetisyen Doktor Reklam ve bilgilendirme için iletişime geçin!

Lazerle Dikiş İzi Silme

Lazerle Dikiş İzi Silme

Birçok kişi, çeşitli ameliyatlardan veya olaylardan dolayı dikiş izi ile karşılaşır. Bazı kişiler dikiş izlerini sorun etmezken, diğer kişiler bu izlerden rahatsız olmaktadırlar. Durum böyle olunca da lazerle dikiş izi  silme araştırması yapılmaktadır. Oldukça kolay olan bu işlem, hem ağrısız hem de çok hızlı yapılabilmektedir.

Lazerle Dikiş İzi Silme

Lazerle dikiş izi ne kadar sürede geçer sorusu da sorulmaktadır. Lazer ile dikiş izlerinin silinmesi işlemi, ortalama 3 ile 6 seans aralığında sürmektedir. Bu noktada yaranın uzunluğu, derinliği ve tipi, seans sayısını değiştirmektedir. Her seans sırasında izin dokusu uyarılmakta ve bu sayede yavaş yavaş yok olması sağlanmaktadır. Bu işlem, dikişin yanında bulunan sorunsuz derinin yara izinin üzerine gelmesiyle devam etmektedir. Sorunsuz deri, yara izini tamir etmekte ve izin yok olmasını sağlamaktadır. Her seans sırasında veya sonrasında yara izi küçülmektedir.

Lazerle dikiş izi silme fiyatları 2020 araştırılmaktadır. Genel ve tek bir fiyat vermek, bu noktada pek doğru olmayacaktır. Dikiş izinin büyüklüğü ve tipi, fiyatı değiştirmektedir.