Blog

Doublo Gold Ne Demektir

Ameliyatsız bir şekilde cilt germe işleminde kullanılan bir uygulamadır Doublo Gold uygulaması. Doublo Gold uygulaması yüz germe ameliyatı yaptırmaktan korkan ve cerrahi bir operasyondan endişe duyan kişilerin de tercih ettiği, yoğun odaklı ultrason dalgaları ile ameliyatsız bir cilt germe uygulamasıdır. Yoğun odaklı ultrason dalgaları ile yapılan bu ameliyatsız yüz germe operasyonu cerrahi olmayan, iğnesiz bir işlemdir.

Doublo Gold özellikle yüz bölgesinde meydana gelmiş sarkmalarda ve gıdı bölgesinde toparlamada kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra Doublo Gold boyun bölgesinde sıkılaşma sağlamak için, alın çizgilerinin azaltılmasında ve dekolte bölgesinde sıkılaşma sağlanması için gibi bir takım cilt problemlerinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca Doublo Gold uygulaması yalnızca yüz bölgesinde değil, vücutta kol ve bacak içlerinin sarkmaları gibi durumlarda da bu yöntem uygulanabilmektedir.

Doublo Gold Nasıl Bir Uygulama

Doublo Gold cilt yüzeyine bir zarar vermeden kollajen uyarımı yaparak cildi onaran ve ciltte sıkılaşma sağlayan bir uygulamadır. Cildin yenilenmesi ve gençleşmesi amacı ile kullanılan bu yöntem gelişmiş yoğun odaklı ultrason dalgaları sayesinde cildin alt katmanlarına da etki edebilmektedir. Böylece Doublo Gold ile cerrahi olmadan ve iğnesiz bir işlem şeklinde yüz, boyun, dekolte ve vücudun kol içi ve bacak içi gibi bazı bölgelerinde cildi sıkılaştırma işlemi yapılabilmektedir.

Doublo Gold uygulamasının seansları oldukça kısa sürmektedir. Doublo Gold uygulaması sırasında az bir ağrı yaşanabilir. Ancak Doublo Gold işlemi sonrasında cildinizde bir sıkıntı olmaz. Doublo Gold uygulaması kişinin sosyal hayatını etkilemez, bu yüzden hemen günlük yaşantısına dönebilir. Doublo Gold uygulamasından sonra kısa süre içerisinde bir iyileşme olabilir ancak asıl etkisi bir süre sonra çıkacaktır.

Doublo Gold Uygulamasının Etkisi Kalıcı Mı?

Doublo Gold uygulaması dekolte, yüz ve boyun gibi bazı vücut bölgelerinde cildi sıkılaştırmak için kullanılan bu yöntem, ameliyatsız bir şekilde cilt germe işlemi yaptırmak isteyen kişilerin genel olarak tercih ettikleri bir uygulamadır. Doublo Gold işlemi sonrasında ciltte meydan gelen toparlanmalar ve sıkılaşmalar belli bir süre kalıcılığını korur. Doublo Gold uygulaması sonrası bu işlemin kalıcılığının süresi ise kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Ancak Doublo Gold uygulaması tamamen kalıcı değildir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?