Cilt Bakımı

Cilt Ütüleme Fiyatları

Cilt ütüleme fiyatları 2022 yılına göre ne kadar arttı? Cilt ütüleme fiyatlarını inceliyoruz bugün. Yaşa göre daha iyi sonuç veren cilt ütüleme tedavisi, cildinizde birçok değişikliği sağlamaktadır. Zaman içerisinde sarkmalar ve çeşitli esnekliler meydana gelir ve bu sorunlar, çeşitli tedavi yöntemleri ile tedavi edilir. Bunların arasında yer alan cilt ütüleme, hem ağrısız hem de iğnesiz bir tedavidir. Aynı zamanda diri ve genç görünmenizi sağlamaktadır.

Ameliyatsız genç cilde sahip olmak istiyorum diyen kişiler, mutlaka bu tedaviden yararlanmalıdırlar. 30 – 40 yaş aralığında olan bir kişi ortalama 1 seans ile istediği cilde kavuşabilmektedir. 50 yaş ve üzerinde yaşa sahip olan kişiler, 4 seans ile istedikleri cilde kavuşabilmektedirler. Bir seans 45 dakika 60 dakika aralığında sürmektedir.

Altın Ütüleme hakkında bilgi almak için tıklayın.

Cilt Ütüleme Fiyatları 2022

Tedavi hakkında detaylı bilgi edinen kişiler, daha sonra cilt ütüleme fiyatları araştırması yapmaktadırlar. Fiyat, hem yaşadığınız şehre hem de yaşadığınız bölgeye göre farklılık gösterecektir. Estetik merkezleri çok farklı fiyat politikaları ile karşınıza çıkacaktır, bu konuda sağlam araştırma yapmanız ve karar vermeniz gerekmektedir. Referansı olmayan yerler ile kesinlikle çalışmayın.

Cilt ütüleme fiyatları için seans başı ücret belirtmemiz doğru olacaktır. Bu noktada 500 TL civarından başlayan seans fiyatları, 1000 TL’lere kadar yükselmektedir.

Cilt Ütüleme Nasıl Yapılıyor?

Cilt ütüleme nasıl yapılıyor veya cilt ütüleme sürecinde sizleri neler bekliyoruz onları inceleyelim. Cilt ütüleme işlemi cilde ısı verilerek yapıldığı için ve ciltte gezdirdiği bir cihazla yapıldığı için cilt ütüleme diye adlandırılmıştır. Cilt ütüleme işlemi sırasında ısı ciltteki kolejenlerin sıkılaşmasına yardımcı olur.Cilt ütüleme işlemlerine başlamadan önce sonra cilde soğutucu yapılır.

Cilt ütüleme yaptırdıktan sonra günlük işlerinize rahatlıkla geri dönebilir bir problem yaşamazsınız. Rahat, konforlu ve son derece güvenli bir uygulamadır. Yanınızda birinin hastaya refakat etmesine gerek kalmaz. Her ten renginde sonuçlar aynıdır. Alt tabakadaki kolajen maddesi sıkıştırırken deri altının kolajen yapısını arttırmada da etkilidir. Ütüleme yönteminde tam cildinizin kırışıklıklardan arındığını görmeniz 6 ay gibi bir süreye eş değerdir. Bu tabiî ki yaşla ilgili bir durumdur. Genç yaş grubunda ilk seferde bile etki görülür.

Soprano ice Platinum Lazer hakkında bilgi almak için tıklayın.

Cilt Ütüleme Kimlere Uygulanır?

Bu yöntem için hiçbir cinsiyet sınırı bulunmamakta. Cilt ütüleme, hem kadınlara ve erkeklere de rahatlıkla uyguladığımız ve oldukça etkili sonuçlar aldığımız bir gençleşme yöntemi.

Yüz Ütüleme-Pelleve-Radyo Frekans ile gençleşme ameliyatsız estetik yöntemi aslında, radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü deniyor.

Bu teknik, radyo frekansla cilt germeyi sağlayan zararsız, güvenli ve kesin sonuç veren estetik uygulamalardan bir tanesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?