Blog

Cilt Ütüleme Fiyatları

Yaşa göre daha iyi sonuç veren cilt ütüleme tedavisi, cildinizde birçok değişikliği sağlamaktadır. Zaman içerisinde sarkmalar ve çeşitli esnekliler meydana gelir ve bu sorunlar, çeşitli tedavi yöntemleri ile tedavi edilir. Bunların arasında yer alan cilt ütüleme, hem ağrısız hem de iğnesiz bir tedavidir. Aynı zamanda diri ve genç görünmenizi sağlamaktadır. Ameliyatsız genç cilde sahip olmak istiyorum diyen kişiler, mutlaka bu tedaviden yararlanmalıdırlar. 30 – 40 yaş aralığında olan bir kişi ortalama 1 seans ile istediği cilde kavuşabilmektedir. 50 yaş ve üzerinde yaşa sahip olan kişiler, 4 seans ile istedikleri cilde kavuşabilmektedirler. Bir seans 45 dakika 60 dakika aralığında sürmektedir.

Cilt Ütüleme Fiyatları

Tedavi hakkında detaylı bilgi edinen kişiler, daha sonra cilt ütüleme fiyatları araştırması yapmaktadırlar. Fiyat, hem yaşadığınız şehre hem de yaşadığınız bölgeye göre farklılık gösterecektir. Estetik merkezleri çok farklı fiyat politikaları ile karşınıza çıkacaktır, bu konuda sağlam araştırma yapmanız ve karar vermeniz gerekmektedir. Referansı olmayan yerler ile kesinlikle çalışmayın.

Cilt ütüleme fiyatları için seans başı ücret belirtmemiz doğru olacaktır. Bu noktada 300 TL civarından başlayan seans fiyatları, 700 TL’ye kadar yükselmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?