Ünlülerde Estetik

Bensu Soral Estetik Yaptırdı mı?

Bensu Soral Estetik Yaptırdı mı? Bensu Soral’ın estetik hali estetik öncesi halleri ile birlikte sizlerleyiz. Bensu Soral, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk olarak katıldı. Bensu Soral, İnstagram hesabına fotoğraf yüklemeden önce oynadığını kabul edip “İnstagram paylaşımı yapmadan önce ben de herkes gibi üzerinde oynamalar yaptıktan sonra koyuyorum. Ama öyle ağzımı burnumu, kaşımı değil! Bazen yüzüm çok parlıyor onu düzeltiyorum.” dedi.

Genital Estetik Nedir? Genital estetik fiyatları ve Genital estetiğe dair bilgileri linkten ulaşabilirsiniz!

Güzel oyuncu, “Şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadım. Sadece, doğuştan 2 dişim eksik. Bu nedenle ortodontik tedavi gördüm. İki buçuk yıl tel taktım. Teller görünümümü çok etkiledi. Şayet ortodonti de bir estetikse ki yüzüme etkisi oldu, bir tek onu yaptırdım. Onun dışında hiçbir şeyim yok.” diyerek estetik yaptırmadığını itiraf etti.

Soral, “Her zaman bakımlı olmaya çalışıyorum. Ama önemli olan insanların gözünde güzel görünmek değil kendiniz için güzel görünmek. Günlük hayatta makyaj yapmıyorum ama bakımlı olmaya çalışıyorum.” dedi.

Estetikten Önce Bilmeniz Gerekenler – Keşke Demeden Önce içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Bensu Soral Estetik Yaptırdı mı?

Kısa bir süre önce evlenen Soral, medyanın gündemine bu kez çocukluk fotoğrafıyla geldi. Bensu Soral’ın, ikiz kardeşi Bedirhan Soral’la çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğrafı görenler, Soral’ın yaşadığı değişime inanamadı.

Takipçileri Bensu Soral için ‘Estetiksiz haliyle neredeyse tanınmaz halde’ şeklinde yorum yaptı.

İşte o fotoğraf:

Bensu Soral Estetik

Bensu Soral Kimdir? 

Bensu Soral kimdir kısaca tanıyalım, 2 Şubat 1991 tarihinde Bursa’da doğdu. Bensu Soral Eğitim hayatını Bursa İnegöl Anadolu Lisesi’nde tamamlamış daha sonrasında günümüzde de okumakta olduğu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okumaktadır. Oyunculuğa ilk adımını ablası Hande Soral’dan aldığı destekle ilk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. 2013 yapımlı Vicdan adlı dizide bir süre yardımcı karakter olarak rol aldı ve Boynu Bükükler adlı gençlik dizisinde ana karakterlerden Miray’ı canlandırdı.2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Aslı karakteriyle başrol olarak oynadı.

Bensu Soral Estetiksiz Hali

Bensu Soral estetiksiz hali için aşağıda ki görselleri inceleyebilirsiniz.

Bensu Soral Burnu Estetik mi?

Bensu Soral burnu estetik mi sorusu hayranları tarafından en çok merak edilen sorulardan bir tanesi. Yaptığı açıklama ise şöyle:

Ama öyle ağzımı burnumu, kaşımı değil! Bazen yüzüm çok parlıyor onu düzeltiyorum.” dedi. Güzel oyuncu, “Şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?