Doktor Önerileri
Trend

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları 2022

Türkiye’nin en iyi estetik cerrahları bulunduğu listemizle sizlerleyiz. Türkiye’de ve dünyada en ünlü estetik cerrahlar oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Zaman ilerledikçe gelişen teknoloji ve medikal sektörünün gelişmesi ile estetik cerrahi konusunda da gelişmeler yaşanıyor. Her geçen gün daha ileri seviyeye sahip cihazların kullanıldığını görmekteyiz. Gelişen teknoloji ile cerrahların başarı oranını önemli oranda etkilemektedir.

Örneklendirirsek eskiden burun ameliyatlarında çekiç ve törpüler kullanılmakta idi. Çekiç ve törpülerin kullanılması buruna zarar verebilme ihtimalinin yanında ameliyattan sonra ki postop iyileşme sürecinin de gecikmesine neden oluyordu. Günümüz zamanında ise bu cerrahi operasyonlar mikro motor yöntemi ile yapılmaktadır. Bu sayede ameliyattan kısa bir süre sonra iyileşme mümkün olmaktadır. Ayrıca burun dokuları da zarar görebilme ihtimali de çok düşüyor.

Türkiyenin En İyi Estetik Cerrahları

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları listemize saygıyla anarak Prof. Dr. Namık Kemal Baran ile başlamak istiyoruz. Prof. Dr. Namık Kemal Baran 2019 yılında hayata gözlerini yumdu.

Prof. Dr. Namık Kemal Baran

Prof. Dr. Namık Kemal Baran

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları listemizin ilki ve estetik cerrahide ilk akla gelen isimlerden olan Namık Kemal Baran asker kökenli olup uzun yıllar GATA da görev yapmıştır. Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulunmuş ve okulun ilk rektörlüğünü yapmıştır. Herkes tarafından Estetikçi Robin Hood olarak bilinen Doktor Ajda Pekkan, Hande Ataizi, Pınar Eliçe ve Emel Sayın gibi pek çok ünlü sanatçının estetik ameliyatını yapmıştır. Prof. Dr. Namık Kemal Baran 1 Ekim 2019’da vefat etmiştir. Prof. Dr. Namık Kemal Baran’ın oğulları da kendi gibi estetik doktoru oldular.

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr. Leyla Arvas

Op. Dr Leyla Arvas, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, doktorasını tamamladıktan sonra Plastik , Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başladı. Eğitim dönemi boyunca farklı ülkelerdeki tanınmış klinik ve hastanelerde çalıştı.

Dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezlerinden biri olan Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesi’nde, mikrocerrahi ( baş, boyun ve meme kanserlerinin tedavisinde rekonstrüksiyon) eğitimi aldı. Japonya’da Tokyo şehrinde TWMU Hastanesi’nde çalıştı ve aknE, lekeler, hiperpigmentasyon, yara izleri , kırışıklıklar, akne izleri için uygulanan lazer tedavileri konusunda deneyim kazandı.

2015 yılından beri İstanbul Quartz Clinique’de kendi özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Ameliyatlarını İstanbul Avrupa yakasındaki nitelikli özel hastanelerde gerçekleştirmektedir. Bunlar Acıbadem Taksim Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi’dir. Rinoplasti, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe (Endoskopik yüz germe) ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilen Liposuction , Meme Dikleştirme – Büyütme – Küçültme ve Karın Germe ameliyatları özel ilgi alanıdır ve kendisi bu konularda uzmandır.

Op. Dr. Leyla Arvas, vücut şekillendirmede VASER teknolojisini kullanarak Liposuction operasyonunu gerçekleştirmektedir. Özellikle daha atletik bir görünüm isteyen uygun adaylar için uygulanan “High Definition Liposculpturing” özel ilgi alanlarından biridir.

Leyla Arvas’ın İnstagram hesabına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.instagram.com/drleylaarvas

Prof. Dr. Şükrü Yazar

Prof. Dr. Şükrü Yazar

Türkiye’nin en iyi plastik cerrahları 2022 söylenildiği zaman birçok kişinin Prof. Dr. Şükrü Yazar ismi gelmektedir. Ünlü isim iki sene gibi bir süre boyunca Türkiye Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Meme Çalışma Derneği’nin başkanlığını yürütmüştür. Günümüzde hala söz konusu derneğin yönetim kurulunda yer almaktadır.

Şükrü Yazar 1992 yılında Ankara Üniversitesinden mezun olmuştur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanındaki uzmanlığını ise 2001 yılında tamamlamıştır. 2007 yılında da doçentlik unvanını almayı hak kazandı. Profesörlük unvanını ise 2013 yılındayken aldı. Şu an da Acıbadem Grubu’nda yer almaktadır.

Şükrü Yazar’ın İnstagram hesabına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.instagram.com/drsukruyazar

Prof. Dr. Nazım Durak

GATA da çalışmalarına devam etmiş olan Prof. Dr. Nazım Durak ismi pek çok ünlünün estetik ameliyatları ile anılmaktadır. Semra Özal, Gönül Yazar, Ebru Destan ve bunun gibi çok sayıda sosyetenin ünlü isimlerinin yanı sıra sanat dünyasının en ünlü estetik doktoru olarak önemli bir yere sahip olmaktadır.

Prof. Dr. Reha Yavuzer

Son dönemlerin en popüler estetik doktoru olarak karşımıza çıkan Prof. Dr. Reha Yavuzer devamlı olarak televizyonda ekranlarda görmek mümkün olmaktadır. Başarılı işlere atmış olduğu imzası ile her geçen gün adından fazlası ile bahsedilmektedir.

Prof. Dr. Fethi Orak

Ünlülerin tercih etmiş olduğu bir diğer ünlü estetik doktoru Prof. Dr. Fethi Orak alanında son derece uzman ve deneyimli bir doktor olmaktadır. Özellikle meme içi silikon taktırmak isteyen bayanların en uğrak adresi olan doktor gün geçtikçe yapmış olduğu başarılı işler ile adından söz ettirmektedir.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Niran Ünsal ve Hande Yener gibi çok ünlü sanatçıların tercih ettiği Prof. Dr. Nazım Çerkeş çok ünlü bir estetik doktoru olmaktadır. Özellikle yapmış olduğu burun estetiği konusunda son derece başarılı olduğu tercih edilmesi ile kanıtlanmıştır.

Antalya En İyi Estetik Cerrah

Antalya’da bulunan en iyi estetik cerrah listemiz ile Türkiye’nin güzide şehirlerinden biri olan Antalya’da hem tatilinizi gerçekleştirip daha sonrasında Antalya’da en iyi estetik cerrahlarına operasyon olabilirsiniz.

Kesinlikle estetik cerrahlarını keyfimize göre bir sıralamasını yapmamaktayız. Listemizi oluştururken internet üzerinden yapılan değerlendirmeler üzerine gerçekleştirilmiştir. Dünyanın en iyi estetik cerrahları listemize de uyguladığımız gibi değerlendirmeler gibi bir sıralama uygulandı.

Antalya en iyi Estetik cerrah

İstanbul’un En İyi Plastik Cerrahları

İstanbul’un en iyi plastik cerrahları listesi İstanbul’daki en iyi Kozmetik ve Plastik Cerrahların listesini arıyorsunuz. İstanbul Türkiye’nin sağlık alanında en ileri şehirlerinden bir tanesidir ve İstanbul dünya genelinde sağlık turizmi yapılan en iyi şehirlerinden biridir.

İstanbul’un en iyi plastik cerrahları listesine ve yorumlarına Google Haritalar üzerinden yapılan değerlendirmeleri incelemeniz çok yararlı olacaktır. Ufak bir not Google Yorumlar kısmına ücretli yorum yapılabiliyor. Bu yorumların gerçekliğini, yorum yapılan kullanıcının gerçekliği, değerlendirme yorumlarını çok detaylı okumanızı öneriyoruz. Ayrıca yaptıracağınız estetik alanına göre yorumları değerlendirmek size ek bir puan kazandıracaktır.

Türkiye’nin En İyi Estetik Merkezleri

Türkiye’nin en iyi estetik merkezleri listesi ile sağlık turizminin en çok gerçekleştirilen ülke olan güzide ülkemiz Türkiye’nin en iyi estetik klinlikler listesi inceliyoruz.

  • Estetik International Sağlık Grubu
    Estetik International Hospital, Türkiye’de plastik ve estetik cerrahi için tanınmış yerlerden biridir ve 20 yıldır başarılı bir tedavi sunmaktadır. Sağlık grubu, daha iyi sonuçlar için İleri teknolojileri kullanan yüz ameliyatları, göğüs ameliyatları, yüzle ilgili ameliyatlar, saç ekimi yöntemleri vb. İle ilgilenir.
    Rinoplasti, Ameliyatsız Rinoplasti, Örümcek ağı tekniği, Lazerle kepçe kulak ameliyatı, İp ile kepçe kulak estetiği, Kaş kaldırma, Yüz germe, Dudak dolgunlaştırma, Göz çevresi koyu halkaların tedavisi, Yanak estetiği, Organik saç ekimi, Bıyık ekimi, Yara ve yanık ekimi, Sakal ve yanık ekimi, Göğüs büyütme, Meme küçültme, Meme dikleştirme, Jinekomasti, Brezilya popo kaldırma, Çarpık bacak estetiği, El estetiği, Karın germe, Liposuction, Estetik diş hekimliği ve Estetik cerrahi gibi postbariatrik işlemler gerçekleştiriyor
  • İstanbul Estethica Hastanesi
    Estethica Hastanesi, ultra modern ekipmanlara sahip en ünlü estetik hastanelerinden biridir. Türk hükümeti tarafından A + olarak sınıflandırılan ilk estetik hastanedir ve 100’den fazla ödül kazanmıştır. Hastane JCI akreditasyonuna ve TÜV SUD ve ISO gibi kalite belgelerine sahiptir. İstanbul’da 6 şubesi vardır ve her türlü plastik ve estetik cerrahisi yapmaktadır. Ayrıca, hastane ekibi yılda 2500’den fazla nakil gerçekleştirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

FAQ

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları estetik işlemi yaptırmak ve en iyi cerrahlardan biri ile anlaşmak istiyorsanız, kesenin ağzını fazlasıyla açmanız gerekecektir. Birçok ünlü estetik cerrahı, ünlü isimler ile çalışmaktadır ve bundan kaynaklı olarak da ücretleri oldukça  yüksek olmaktadır. Türkiye’nin en iyi estetik cerrahları listemize geçelim.

Ülkemizde bulunan en eski estetik cerrahlarından biri olan Nazım Durak, birçok estetik işlemi gerçekleştirmektedir. Yüz germe, dudak kalınlaştırma, estetik burun, meme büyütme ve gençleştirme işlemleri ile karşımıza çıkan Durak, birçok ünlü ile çalışmış önemli bir cerrahtır.

Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olan Nazım Çerkeş, Amerika’nın en önemli kliniklerinden birinde çalışmış ve tecrübe edinmiştir. Prof. Dr. Nazım Çerkeş, kendi alanında birçok derneğe başkanlık yapmıştır ve şu an aktif üyedir. Estetik cerrahları arasında memnun kalacağınız bir cerrahtır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?