Estetisyen Doktor Reklam ve bilgilendirme için iletişime geçin!

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları 2021

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları estetik işlemi yaptırmak ve en iyi cerrahlardan biri ile anlaşmak istiyorsanız, kesenin ağzını fazlasıyla açmanız gerekecektir. Birçok ünlü estetik cerrahı, ünlü isimler ile çalışmaktadır ve bundan kaynaklı olarak da ücretleri oldukça  yüksek olmaktadır. Türkiye’nin en iyi estetik cerrahları listemize geçelim.

Türkiye’nin En İyi Estetik Cerrahları

İstanbul Üniversitesi’nden mezun olan ve yıllardır sektörde hizmet veren Prof. Dr. Onur Erol, toplamda 50.000 kadını ameliyat etmiş durumda. Uzmanlık eğitimi sonrası Amerika’da çalışan ve eğitim alan Erol, şu an ONEP Özel Tıp Merkezi’nde çalışmaktadır.

Prof. Dr. Nazım Durak

Ülkemizde bulunan en eski estetik cerrahlarından biri olan Nazım Durak, birçok estetik işlemi gerçekleştirmektedir. Yüz germe, dudak kalınlaştırma, estetik burun, meme büyütme ve gençleştirme işlemleri ile karşımıza çıkan Durak, birçok ünlü ile çalışmış önemli bir cerrahtır.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olan Nazım Çerkeş, Amerika’nın en önemli kliniklerinden birinde çalışmış ve tecrübe edinmiştir. Prof. Dr. Nazım Çerkeş, kendi alanında birçok derneğe başkanlık yapmıştır ve şu an aktif üyedir. Estetik cerrahları arasında memnun kalacağınız bir cerrahtır.