Lazer Epilasyon

Soprano ice Platinum, Soprano Lazer Hakkında Her Şey

Soprano Ice Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden birisidir. Tüylerin azalmasındaki etkisi ve bu etkiyi uzun süre devam ettirmesi diğer yöntemlerin daha demode ve işlevsiz kalmasına neden olmaktadır. Lazer epilasyonlar da zamanla gelişmekte ve etkinliğini artırmaktadır. Uygulama esnasında meydana gelen acıyı en aza indirgeyen ve tüm cilt tonlarında etkili olan epilasyon yöntemlerinden en çok tercih edileni Soprano Ice Platinum olarak da geçen Buz Lazer teknolojisidir.

Soprano Ice Nedir?

Soprano Ice Lazer epilasyon, FDA onaylı ve bronz tenlerde bile etkili olan bir yöntemdir. Ülkemizde Buz lazer veya Ütüleme Lazer olarak da bilinen Soprano Ice,  3 dalga boylu gelişmiş lazer teknolojisine sahiptir.

Soprano Ice Lazer, derinin üzerinde ütü yapar gibi hareket ettirilmesiyle uygulanmaktadır. bu uygulama öncesinde cilde sürülen soğutucu jel, diğer lazer uygulamalarındaki gibi ciltte yanma ve acı hissinin azalmasını sağlamaktadır. Soğutucu jel sayesinde cilde temas ettirilen cilt başlığı masaj yapma hissi uyandırmaktadır. Lazer uygulama esnasında yanma ve acı hissi yalnızca kıl köklerinin yoğun olduğu kemikli bölgelerde hissedilmektedir. Soprano Ice Platinum lazer epilasyonun etkisi ilk iki seanstan sonra fark edilmeye başlansa da tam etkisini 6-8 seansta göstermektedir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?