Blog

Kaş Dikleştirme Estetiği

Kaş kaldırma ya da kaş dikleştirme olarak bilinen estetik uygulaması, zaman içerisinde birçok kişinin ihtiyaç duyduğu estetik uygulamasıdır. Durum böyle olunca hem ameliyatsız kaş kaldırma hem de ameliyatsız kaş dikleştirme işlemleri araştırılır. Yaşlılık belirtilerinden birkaçı; yüz hatlarında çöküş ve kırışıklıktır. Bu değişimler, ilk olarak alın ve kaşlarda meydana gelir. Bu neden ile kırışıklık giderme işlemleri ve kaş dikleştirme estetiği merak edilir.

Kaş Dikleştirme Estetiği

Ameliyatsız kaş dikleştirme estetiğinde  dolgu ve focus ultrason kullanılır. Dolgu, 5-10 dakika içerisinde kaş bölgesine uygulanır ve 3 ile 6 ay aralığında sonucunu göstermeye başlar.
Fokus ultrason ile kaş kaldırma işleminde ses dalgaları kullanılır ve cilt yenilenmesi hedeflenir. Herhangi bir iz oluşturmayan bu işlem, ortalama 15 dakika sürer. Uygulmadan hemen sonra %30-40 oranında değişim görmeniz mümkündür. İstenilen sonucu elde etmek için 3 ay sürenin geçmesi gerekecektir. Birçok estetik işleminde olduğu gibi kaş kaldırma estetiğinde de yavaş yavaş istenilen etki elde edilir. Bu işlemler, uzman görüşüne göre birkaç seans yapılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?