Doktor Önerileri

Dünyanın En İyi Estetik Cerrahları 2022

Dünyanın en iyi estetik cerrahları listemiz ile karşınızdayız. Daha önce Türkiye’nin en iyi estetik cerrahları listesi ile büyük bir ilgi toplamıştık. Şimdi de Dünya’da en iyi sayılan estetik cerrahlarını listeleyeceğiz. Estetik cerrahi ne işlem öncesi ne kadar konuşulsa da işlem sırasında karşılaşılan durumlar karşısında cerrahların yeteneğine kalan bir durum olduğu için böyle bir ün listesi oluşmuştur.

Dünya’da adından söz ettiren Dünyanın En İyi Estetik Cerrahlarını inceleyemeye başlayalım o zaman. Türkiye’nin en iyi estetik cerrahları listesine de mutlaka bakmayı unutmayın 🙂

Dr. Alfredo Hoyos

Dr. Alfredo Hoyos Bogota, Columbia’da yerleşik bir plastik cerrah, sanatsal eğriler oluşturma ve kasları şekillendirme yeteneğine sahip. Geleneksel liposuction’da devrim yaratan ve şu anda tüm dünyada uygulanmakta olan High Definition Liposculpture (HDL) ve Dynamic Definition Lipoplasti (4D) gibi çeşitli gelişmiş vücut şekillendirme teknolojilerinin mucidi olarak bilinir.

Dr. Alfredo Hoyos

Yağ aşılama ile birlikte yüzeysel, orta ve derin yağ ekstraksiyonunun bir karışımını sunan Vaser Yüksek Çözünürlüklü Lipoplasti (VHD) prosedürünü tasarladı. Vaser teknolojisinin kullanımı, kadın ve erkekte yüksek kas netliği sağlamaya yardımcı olur. Modern tıbba bakış açısıyla sanat ve insan anatomisi arasında yeni bir ilişki bulmuştur. Kadınlar ve erkekler için vücut şekillendirme, kalçalar, bacaklar, kollar, göğüsler, yüz için bir takım işlemlere sahiptir.

Dr. Alfredo Hoyos’un sosyal medya adresleri ise şöyle:

Dr. Raj Kanodia

Raj Kanodia, Kapalı Rinoplasti ve Yüz Gençleştirme konusunda uzmanlaşmış önde gelen Kurul Sertifikalı Cerrahlardan biridir. Los Angeles, Beverly Hills’de yerleşiktir ve tüm kesilerin burun içinde yapıldığı Kapalı İzsiz Rinoplasti tekniğini kullanan son derece yetenekli burun işleri nedeniyle Burun Kralı olarak bilinir.

Dr. Raj Kanodia

Hollywood’un birçok ünlü yüzü tarafından güveniliyor ve aynı zamanda farklı mankenler, politikacılar, yöneticiler ve Kraliyet ile çalışıyor. Kapalı rinoplasti işleminin bir yararı, sadece burnun estetik görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda burundan daha iyi nefes almanızı sağlayacak burun hava yollarını da iyileştirmesidir. Ayrıca dayanıklılığınızı ve enerji seviyenizi yükselterek koku ve tat alma duyunuzu da yükseltir.

Dr. Raj Kanodia sosyal medya adresleri ise şöyle:

Dr. Garth Fisher

Amerikan Plastik Cerrahi Kurulu tarafından onaylanmıştır ve ABD’deki en iyi plastik cerrahlardan biri olarak bilinir. Bir anda fenomen olan ABC hit televizyon dizisi “Extreme Makeover”da rol aldı. Müşterileri arasında dünyanın dört bir yanından birinci sınıf ünlüler, eğlence ve moda ikonları, süper modeller, şirket yöneticileri ve kraliyet ailesi yer alıyor. Birçok televizyon, haber ve dergi röportajı için kendisine yoğun bir şekilde danışıldı.

Dr. Garth Fisher

Good Morning America, Oprah, Entertainment Tonight, Elle, Allure, GQ ve Los Angeles Magazine Yüz, burun, göğüsler ve vücudun estetik/kozmetik plastik cerrahisinde uzmanlaşmıştır. Cerrahi ilerlemelerin bir kombinasyonu ile ‘Pinnacle yüz gerdirme’ye öncülük etti ve çarpıcı ve en iyi sonuçlar için yüz estetiğinde bir sonraki platodur. Dr. Fisher’ın cerrahi felsefesi, seçim ve mükemmellik unsurlarını içerir ve bunların birleşimi onu dünyanın en çok aranan kozmetik cerrahlarından biri yapar. En son projesi DOC Block, kusursuz cildin korunmasına ve korunmasına yardımcı olmak için patent bekleyen bir güneş bakım koleksiyonudur. İnce ve muhafazakar tekniğiyle Dr. Fisher, yalnızca hastasının görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda plastik cerrahinin korkunç ayak izini de tamamen gizler.

Dr. Gath Fisher sosyal medya adresleri ise şöyle:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Estetisyen Doktor yayın hayatına devam edebilmesi için Reklam Engelleyici eklentinizi kaldırır mısınız?